امداد خودرو ایواوغلی

امداد خودرو ایواوغلی

امداد خودرو ایواوغلی – خودروبر ایواوغلی – حمل خودرو ایواوغلی

خراب شدن وسیله نقلیه در وسط یک سفر جاده‌ای یا شهری، بدترین کابوس هر صاحب خودرو است. وقتی کاری نمی‌توانید در مورد تعمیر امداد خودرو ایواوغلی انجام دهید، شرایط میتواند بدتر هم شود. یا به این دلیل که آنقدر مشغول هستید که نمی‌ توانید خودتان به آن رسیدگی کنید یا تنها نمی‌ دانید چگونه این کار را انجام دهید. اینجاست که کمک های جاده ای و امداد خودروبر ایواوغلی می تواند به کار بیاید. به همین دلیل در ادامه این نوشته می خواهیم بدانیم که شرایط امداد خودرو چگونه است.

منظور از امداد خودرو

امداد خودرو ایواوغلی یا در نگاهی دیگر کمک های کنار جاده ای در ارومیه، شامل هر مدل خدماتی است که به خودرو و صاحب آن ارائه می گردد تا کمک شود که بعد از رفع خرابی، وسیله نقلیه به جاده بازگردد. ممکن است لاستیک پنچر شده باشد، باک سوخت خالی شده باشد، موتور دچار خرابی شده باشد و…

هر یک از این مشکلات را می توان با کمک امداد خودرو ایواوغلی رفع کرد. در حقیقت امداد خودرو به شما کمک می کند تا از هر چالشی که در آن قرار گرفته اید خلاص شوید. یکی دیگر از مواردی که به شما کمک می کند تا مشکلات خودرویی خود را بهتر رفع کنید، یدک کش در ایواوغلی است. استفاده از یدک کش زمانی رخ می دهد که خودرو نیاز به تعمیرات جدی تر داشته باشد.

امداد جاده ای چه چیزی را پوشش می دهد؟

امداد خودرو ایواوغلی خدمات زیادی را به شما ارائه می نماید. اصلی ترین خدماتی که شما می توانید از امداد خودرو ایواوغلی ، امداد خودرو ارومیه و سایر امداد خودرو ها دریافت کنید عبارتند از:

سوریس پنچری لاستیک

یکی از خدمات امداد خودرو ایواوغلی کمک به شما در زمینه پنچری لاستیک است. اگر در شهر یا خارج از شهر دچار مشکل شده اید، می توانید برای تعویض لاستیک پنچر شده خود از امداد خودرو کمک بخواهید.

خدمات یدک کش در ایواوغلی

ممکن است خودروی شما دچار مشکلی شده باشد که با امداد کنار جاده ای به راحتی رفع نشود. در این صورت چطور می توانید مشکل را رفع نمایید؟ یدک کش ایواوغلی خودروی شما را تا اولین تعمیرگاه قابل قبول یا تعمیرگاه های خود حمل می نماید. در این صورت است که شما میتوانید به راحتی برای رفع مشکل خودروی خود اطمینان حاصل کنید. اگر سوخت خودرو هم تمام شده باشد میتوانید برای سوخت رسانی کمک بخواهید. در غیر این صورت تا اولین پمپ بنزین یدک کشی خواهید شد.

امداد خودرو خوی

سرویس های مکانیکی خودرو

یکی از دسته خدماتی که می توانید از امداد خودرو ایواوغلی دریافت کنید، مربوط به سرویس های مکانیکی خودرو است. برای مثال اگر درب خودروی شما قفل شده است و دچار مشکل شده اید می توانید از امداد خودرو در زمینه رفع این مشکل کمک بخواهید. ممکن است باتری خودروی شما دچار مشکل شده باشد، در این صورت می توانید برای شارژ باتری از سرویس مکانیکی امداد خودرو ایواوغلی استفاده کنید.

شماره تماس سایر استان ها

 

نام استانتلفننام استانتلفن
آذربایجان شرقی۰۴۱۹۱۰۱۰۳۸۹سیستان و بلوچستان۰۵۴۹۱۰۱۰۳۸۹
لرستان۰۶۶۹۱۰۱۰۳۸۹کرمانشاه۰۸۳۹۱۰۱۰۳۸۹
اردبیل۰۴۵۹۱۰۱۰۳۸۹یزد۰۳۵۹۱۰۱۰۳۸۹
اصفهان۰۳۱۹۱۰۱۰۳۸۹تهران۰۲۱۹۱۰۱۰۳۸۹
البرز۰۲۶۰۹۱۰۱۰۳۸۹قم۰۲۵۹۱۰۱۰۳۸۹
ایلام۰۸۴۹۱۰۱۰۳۸۹کرمان۰۳۴۹۱۰۱۰۳۸۹
بوشهر۰۷۷۹۱۰۱۰۳۸۹گلستان۰۱۷۹۱۰۱۰۳۸۹
آذربایجان غربی۰۴۴۹۱۰۱۰۳۸۹کهگیلویه و بویراحمد۰۷۴۹۱۰۱۰۳۸۹
چهارمحال و بختیاری۰۳۸۹۱۰۱۰۳۸۹گیلان۰۱۳۹۱۰۱۰۳۸۹
خراسان جنوبی۰۵۶۹۱۰۱۰۳۸۹کردستان۰۸۷۹۱۰۱۰۳۸۹
خراسان رضوی۰۵۱۹۱۰۱۰۳۸۹مازندران۰۱۱۹۱۰۱۰۳۸۹
خراسان شمالی۰۵۸۹۱۰۱۰۳۸۹مرکزی۰۸۶۹۱۰۱۰۳۸۹
خوزستان۰۶۱۹۱۰۱۰۳۸۹هرمزگان۰۷۶۹۱۰۱۰۳۸۹
زنجان۰۲۴۹۱۰۱۰۳۸۹همدان۰۸۱۹۱۰۱۰۳۸۹
سمنان۰۲۳۹۱۰۱۰۳۸۹فارس۰۷۱۹۱۰۱۰۳۸۹

آيا به خدمات امداد خودرو ایواوغلی نیاز دارید؟

استفاده از خدماتی که امداد خودرو یا کمک های کنار جاده ای ارائه می دهند، صرف نظر از نوع خودرو یا شرایطی که در آن هستید انتخابی هوشمندانه است. اما برخی افراد می توانند استفاده را داشته باشند. اگر وسیله نقلیه شما بسیار قدیمی است می توانید استفاده بهتری از خدمات  امداد خودرو در ایواوغلی داشته باشید. خودروهای قدیمی بیشتر از خودروهای جدیدتر مستعد خرابی می باشند و احتمال اینکه به خودرو بر ایواوغلی نیاز داشته باشند بسیار است. حتی اگر باتری خودروی شما قدیمی باشد یا سایر مشکلات جزئی مکانیکی در ماشین شما وجود دارد شما به خدمات امداد خودرو ایواوغلی نیاز دارید.

دلایل بسیار دیگری وجود دارد که نیاز شما را به امداد خودرو ایواوغلی نشان می دهد. ممکن است شما جک و زاپاس داشته باشید اما ندانید چطور می توانید لاستیک پنچر شده را عوض کنید. یا حتی ممکن است هیچ گونه امکاناتی در این زمینه نداشته باشید. در این حالت باز هم می توانید از کمک امداد خودرو استفاده کنید. بسیاری از مردم ممکن است از چشم انداز تعویض لاستیک در کنار یک بزرگراه شلوغ نیز ترسیده باشند. کمک های کنار جاده ای می تواند این کار را برای شما انجام دهد، و شما می دانید که این کار به درستی انجام شده است.

امداد خودرو خوی

مناطق تحت پوشش خودرو بر در استان آذربایجان غربی:

 • امداد خودرو ارومیه
 • خوردو بر خوی
 • یدک کش بوکان
 • حمل ماشین ایواوغلی
 • چرثقیل ایواوغلی
 • خودرو بر ایواوغلی
 • کفی خودرو ایواوغلی
 • امداد خودرو ایواوغلی
 • ی‍دک کش ایواوغلی
 • کامیون حمل خودرو ایواوغلی
 • کفی ماشین ایواوغلی
 • ماشین بر ایواوغلی
 • حمل خودرو ایواوغلی
 • کفی ماشین ایواوغلی
 • نیسان یدک کش تازه شهر
 • خودرو سوار ایواوغلی
 • کفی خوردو ایواوغلی

سید مهدی حسینی رئیس انجمن صنفی حمل خودرو کشور: در جست و جوی حمل خودرو در موتورهای جستجو مانند گوگل مواظب افراد سود جو باشید. بعضی از وب سایت های اینترنتی معتبر نبوده و امداد رسانی از سوی افراد وابسته به این سایت ها صرفا به منظور سود جویی و دریافت مبالغ چندین برابری می باشد. از این رو به هنگام مراجعه امدادگر به محل برچسب کیو آر کد موجود بر روی خودروی امدادگر توجه نمایید. و با اسکن این کیو آر کد با توجه به سایت استعلام امدادگران ایران از صحت مشخصات فردی و خودروی امدادگر مربوطه مطمئن شوید.

سید مهدی حسینی رئیس انجمن صنفی امداد خودرو کشور
سید مهدی حسینی رئیس انجمن صنفی حمل خودرو کشور

Urmia Car Relief Services

emdad khodro Eyvoghli West Azerbaijan province

emdad khodro Eyvoghli of Urmia

khodrobar Eyvoghli of Urmia

yadak kesh Eyvoghli of Urmia

hamle khodro Eyvoghli of Urmia

khodrobar Eyvoghli of Urmia

khodrobar West Azerbaijan province

emdad khodro from east Eyvoghli to urmia

car transfer from west azerbaijan to Eyvoghli

emdad khodro from Eyvoghli to Ardabil, pardis, rey, firoozkooh, damavand

مکان حمل خودرو برخوردار لرستان در روی نقشه گوگل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *